Informace o nás

Matěj Kužel

Narodil jsem se v roce 1980 a žiji v Praze. Po vystudování státní Konzervatoře v Praze, kde mě učili pan Satoranský a paní Preissová, si náš ročník vybral do znovu vznikajícího Divadla Na Fidlovačce pan ředitel Tomáš Töpfer.
Hostoval jsem v Národním divadle (Pašije)a v Divadle Na Vinohradech (Královský hon na slunce). V DNF jsem dvanáctou sezónu a většinou jsem ztvárnil střední úlohy. Také spolupracuji s DNF jako asistent režie, kde jsem získal zkušenosti s vedením dětských herců. Díky spolupráci s významnými divadelními a filmovými režiséry (např. J. Herz, I. Rajmont,T. Töpfer, J. Deák, V. Vorlíček) jsem mohl v roce 2009 debutovat jako režisér ve spolupráci s Divadlem Na Rozhraní s autorskou pohádkou Nepovedený čert primárně určenou pro dětské publikum, která má za sebou několik desítek úspěšných repríz jak v Praze, tak i po celé republice.V současné době režíruji s Josefem Zýkou studenty 5.ročníku Pražské konzervatoře v muzikálu Malované na skle.

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------

Josef Zýka

Narodil jsem se roku 1980 v Praze, kde také žiji. Absolvoval jsem Pražskou konzervatoř, obor Hudebně-dramatický.
Od roku 1998 působím v Divadle na Fidlovačce, Divadle v Celetné, Divadle U Hasičů, atd. Věnuji se i představením pro děti a mládež, např. Jak se zbavit čerta, O chytré princezně, O Kubovi ze Smolné Lhoty. Účinkoval jsem i v televizních
seriálech: Horákovi,Redakce, Comeback, Vyprávěj, Cesty domů. Od roku 2006 se věnuji vyučování Literárně-Dramatického oboru v DDM Strašnice a ZUŠ Bajkalská, kde své žáky učím jak poezii, tak i dramatickou výchovu. Pravidelně nastudováváme dramatické texty, které hrajeme pro veřejnost. V současné době režíruji s Matějem Kuželem studenty 5.ročníku Pražské konzervatoře v muzikálu Malované na skle.

 

 

---------------------------------------------------------------------------------

Josef Hájek

Narodil jsem se v roce 1976 a žiji v Praze. Studoval jsem Střední a vyšší odbornou uměleckoprůmyslovou školu v Praze.
Užitá malba Akademie výtvarných umění v Praze- Ateliér Grafika 1 – Doc.Lindovský. Dále Ateliér figurálního sochařství
prof. Hendrycha. Vyšší odborná uměleckoprůmyslová škola v Praze- Malba a přidružené techniky. Vyučoval jsem na ZUŠ a
v současnosti pracuji jako pedagog na SUPŠ na Žižkově obor- užitá malba a zároveň spolupracuji s NG jako externí lektor.

 

-----------------------------------------------------------------------------------

 

Eliška Burkert Nezvalová

Narodila jsem se v roce 1979 v Havířově. V roce 2001 jsem absovovala hudebně - dramatický obor Konzervatoře v Praze. Od roku 1998 působím v Divadle na Fidlovačce, kde jsem hrála ve všech muzikálech v režii Juraje Deáka (např. Funny girl, Malované na skle, My fair lady), a v činohrách v režii Tomáše Töpfera (Podivná paní S., Horoskop pro Rudolfa II.), Pavla Šimáka ( Venuše nosí XXL), Štěpána Pácla (Benefice aneb Zachraňte svého Afričana). Kromě toho se věnuji i dabingu, kde dostávám krásné příležitosti, mým hlasem mluvily Julia Roberts, Scarlett Johansson, Audrey Tautou, ale i Marylin Monroe, v Muzikálu ze střední -  Taylor, v seriálu Glee -  Mercedes. Hrála jsem i v televizních seriálech: Ordinace v růžové zahradě,  Nemocnice na kraji města po 20-ti letech a Zdivočelá země,Vodáci a v televizní pohádce O království z nudlí a štěstí bez konce.Od roku 2011 také učím na Konzervatoři v Praze budoucí herce jevištní mluvu.

 

Matej Kuzel

Matej 2

Matej 3

---------------------------------------------------------

Josef Zyka

Josef 3

-------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

--------------------------------------------------------